Sīkdatņu politika

Apmeklējot tīmekļa vietni Mebelhaus.lv, katram lietotājam tiek attēlots logs ar paziņojumu par to, ka vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Turpinot izmantot šo vietni, lietotājs piekrīt sīkdatņu izmantošanai.

Vietnē Mebelhaus.lv , tāpat kā daudzās citās interneta vietnēs, tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā: cookies). Tās ir nepieciešamas, lai palīdzētu uzlabot vietnes lietošanas efektivitāti un funkcionalitāti, kā arī lai nodrošinātu tās teicamu darbību. Mebelhaus.lv var izmantot sīkdatnes, lai apkopotu lietotāju statistiku un apkopotu informāciju par to, kuras vietnes sadaļas lietotāji visbiežāk izvēlas apmeklēt. Šādi dati palīdz uzlabot informācijas izvietošanas kvalitāti.

Vietnē Mebelhaus.lv tiek saglabāta informācija (IP adrese, datums, laiks u.c.) par lietotāja doto piekrišanu vietnes sīkdatņu izveidošanai, kā arī informācija (IP adrese, datums, laiks u.c.), ja šāda piekrišana tiek atsaukta.

Lietotājam ir iespēja jebkurā laikā savas ierīces interneta pārlūkprogrammā izmainīt sīkdatņu iestatījumus (piemēram, tās bloķēt, kontrolēt vai dzēst), bet iespējams, ka šādā gadījumā dažas vietnes iespējas var nedarboties un/vai nebūt pieejamas.

Informāciju par to, kā konfigurēt savas ierīces Interneta pārlūkprogrammu, lūdzu meklējiet izmantotās interneta pārlūkprogrammas interneta vietnē.

Sīkdatnes nekādā veidā nerada apdraudējumu Jūsu izmantotajai ierīcei.

Ja Jūs neakceptējat sīkdatņu izmantošanu, lūdzu nelietojiet šo vietni.

 Par sīkdatnēm

Lai internetā atvērtu vietni Mebelhaus.lv tiek izmantota interneta pārlūkprogramma, piemēram – Chrome, Firefox, Edge, Safari, Opera vai kāda cita.

Sīkdatnes ir informācija, ko interneta pārlūkprogrammas iegūst un saglabā laikā, kad vietne ir atvērta un tiek lietota, šī informācija tiek vākta un apkopota automātiski. Atkārtoti apmeklējot vietni Mebelhaus.lv katra lietotāja izmantotā pārlūkprogramma atcerēsies iepriekšējās darbības un kādu daļu no tām iespējams paveiks viņa vietā. Ar sīkdatņu palīdzību vietne iegūst spēju saglabāt lietotāja pārlūkprogrammas individuālos iestatījumus, atpazīt tos un reaģēt uz tiem. Sīkdatnes vietnē Mebelhaus.lv netiek vāktas ar mērķi iegūt lietotāju personas datus.

 Sīkdatņu veidi

Izšķir divu veidu sīkdatnes – sesijas, jeb noteikti nepieciešamās sīkdatnes un pastāvīgās sīkdatnes, papildus sīkdatnes tiek iedalītas arī pirmās un trešās puses sīkdatnēs.

Sesijas, jeb noteikti nepieciešamās sīkdatnes

Sesijas, jeb noteikti nepieciešamās sīkdatnes vietnes apmeklējuma laikā ļauj atpazīt lietotāja izmantoto pārlūkprogrammu un ierīci, kā arī Interneta protokola (IP) adresi, kas piešķirta izmantotajai ierīcei, kā arī iegaumēt vietnē izdarītās izvēles, lai tās varētu izmatot visās vietnes sadaļās. Sesijas sīkdatnes nav pastāvīgas – to darbība beidzas pēc vietnes vai pārlūkprogrammas aizvēršanas.

Pastāvīgas sīkdatnes

Pastāvīgās sīkdatnes ir sīkdatnes, kas tiek saglabātas tajā lietotāja ierīcē, ar kuru vietne tiek pārlūkota. Šīs sīkdatnes ierīcē tiek saglabātas noteiktu, iepriekš definētu laika periodu. Šī laika perioda atskaite sākas pēc vietnes vai pārlūkprogrammas aizvēršanas. Saglabātās sīkdatnes ļauj atcerēties un izmantot lietotāja izvēles un/vai rīcību vietnē katrā apmeklējuma reizē. Šīs sīkdatnes nekādā veidā nerada apdraudējumu lietotāja izmantotajai ierīcei.

Pirmās puses sīkdatnes

Pirmās puses sīkdatnes ir sīkdatnes, ko veido vietne Mebelhaus.lv. Tās iespējams atpazīt pēc vietnes domēna nosaukuma.

Trešās puses sīkdatnes

Trešās puses sīkdatnes ir sīkdatnes no vietnēm, kuras nepārvalda Mebelhaus.lv, šajās sīkdatnēs būs iekļauti citu, atšķirīgu vietņu domēna nosaukumi, piemēram, Google Analytics. Trešās puses sīkdatnes var tikt saglabātas ierīcēs, kuras tika izmantotas, lai aplūkotu vietni Mebelhaus.lv. Trešās puses sīkdatnes vai līdzīgas tehnoloģijas var tikt izmantotas, lai nodrošinātu trešās puses reklāmas, kas pamatojas uz lietotāju interneta pārlūkošanas aktivitātēm un interesēm.

Vairāk par sīkdatnēm atradīsiet šeit https://www.allaboutcookies.org/

 Mebelhaus. lv patur tiesības jebkurā laikā mainīt šo sīkdatņu politiku, par to informējot interneta vietnē.