Par mums

Mebelhaus.lv piedāvājumā atradīsiet jaunas un lietotas mēbeles, kuras lieliski noderēs labiekārtojot dzīvokli, privātmāju vai sabiedriskas telpas. Tā kā mēs mīlam dabīgos materiālus,  Mebelhaus.lv pārsvarā atradīsiet masīvkoka mēbeles un mēbeles ar dabīga koka finierējumu, kā arī mīkstās mēbeles, kas tapsētas ar dabīgo ādu.

Atsevišķā sadaļā atradīsiet mēbeles, kas paredzētas dārza un/vai terases iekārtošanai, tās pārsvarā izgatavotas no mākslīgajiem materiāliem, kuri ir noturīgāki pret mūsu zemes mainīgajiem laika apstākļiem.

Visas mēbeles ir kvalitatīvas un pirms to pārdošanas tiek pārbaudītas, ja tiek konstatēti defekti, cenšamies tos novērst. Lai mēbeles labāk iekļautos Jūsu interjerā, iepriekš vienojoties, varam veikt nelielus mēbeļu pārveides vai uzlabošanas darbus.

Mebelhaus.lv preču piedāvājumu iespējams apskatīt noliktavās Jelgavā, piedāvājam arī unikālu iespēju Jūsu izvēlēto preci piegādāt apskatei Jūsu norādītajā vietā, Jums vēlamā laikā, lai tas notiktu, rezervējiet izvēlēto preci, vai zvaniet – 26958700, vai rakstiet info@mebelhaus.lv .

Par Mebelhaus.lv iegādāto mēbeļu transportēšanu Jums nav jāuztraucas, par nelielu papildus maksu mēs tās nogādāsim Jūsu norādītajā adresē Rīgā vai jebkurā citā Latvijas pilsētā.

Mēs uzskatām, ka izdevīgam pirkumam svarīgākais ir laba preces kvalitāte par lielisku cenu un mēs zinām, kā panākt šādu kombināciju, to jau ir novērtējuši daudzi no mūsu pastāvīgajiem klientiem.

Sadarbojamies ar privātpersonām, juridiskām personām kā arī ar valsts iestādēm, katrs klients mums ir īpašs un gaidīts.

Mēbeļu noma

Ja Jūsu pasākumam vai svinībām pietrūkst mēbeles, mēs Jums tās iznomāsim, nomas cena būs 10-20% no mēbeles vērtības, diennaktī. Mēbeļu aizvešanu un atvešanu arī nodrošināsim!

Zvaniet – 26958700 vai rakstiet info@mebelhaus.lv

Centrālā noliktava - Dambja iela 6, Jelgava

Šeit ir iespējams klātienē apskatīt visu pārdošanai sagatavoto produkciju.