Mebelhaus.lv lietošanas noteikumi

Lai izslēgtu nevajadzīgas kavēšanās un domstarpības pirkuma līguma noslēgšanas gaitā, lūdzam Jūs iepazīties ar preču iegādes noteikumiem.

 1. Vietnē Mebelhaus.lv preces pārdošana notiek ar internetā izvietota piedāvājuma starpniecību, saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) 10. pantu, šādā gadījumā, starp pircēju un pārdevēju tiek slēgts Distances līgums.
 2. Vietnē Mebelhaus.lv piedāvātās preces atbilst kādai no trim kvalitātes grupām, kvalitātes grupa ir norādīta preces aprakstā:
  1. LIETOTA PRECE – lietota prece, parasti tā būs lietošanas kārtībā, ja šādai precei ir kādi būtiski bojājumi, tas tiek norādīts preces aprakstā un fotogrāfijās, ja esam šo preci renovējuši, tad parasti to norādām preces aprakstā;
  2. JAUNA PRECE, A kvalitātes kategorija – jauna prece ražotāja oriģinālajā iepakojumā.
  3. JAUNA PRECE, B kvalitātes kategorija – jauna prece, parasti bez ražotāja iepakojuma, tai ir iespējami nelieli krāsojuma, lakojuma vai virsmas bojājumi, šādi bojājumi un/vai trūkumi parasti tiek norādīti preces aprakstā un fotogrāfijās.
 3. Visas vietnē Mebelhaus.lv redzamās preces atrodas noliktavā Jelgavā, norādītās preču cenas ir spēkā kamēr prece ir pieejama. Preču cenas ir norādītas, ieskaitot nodokļus.
 4. Pasūtot preci piedāvājam izvēlēties vienu no sekojošiem preces saņemšanas veidiem: bezmaksas – pasūtītā prece tiek izsniegta noliktavā Jelgavā, piegāde – kurjers piegādā pasūtīto preci Jūsu norādītajā adresē. Visos gadījumos preces izsniegšanas - saņemšanas (piegādes) laiks tiks ar Jums saskaņots pēc pasūtījuma apstiprināšanas.
 5. Preču piegādes pakalpojuma izmaksas nav iekļautas norādītajā preces cenā, preces piegādes cena tiks saskaņota pirms piegādes veikšanas, piegādes cena ir atkarīga no preces izmēriem un piegādes vietas.
 6. Par izvēlēto preci un piegādes pakalpojumu Mebelhaus.lv ir iespējams norēķināties skaidrā naudā, preces saņemšanas brīdī vai izmantojot bankas pārskaitījumu, bankas pārskaitījuma gadījumā mēs izrakstīsim Jums avansa rēķinu, pasūtītā prece tiks piegādāta pēc apmaksas saņemšanas.
 7. Vietnē Mebelhaus.lv piedāvātās preces ir iespējams iegādāties līzingā, izmantojot InCredit Group aizdevumu, aizdevuma noteikumus nosaka InCredit Group.
 8. Veicot preces pasūtījumu, Jums būs nepieciešams norādīt savu tālruņa numuru un e-pasta adresi, lai mēs varētu ar Jums sazināties un nosūtīt Jums pasūtījuma apstiprinājumu, rēķinu u.c. nepieciešamo informāciju.
 9. Jums ir tiesības no pasūtījuma atteikties, neveicot nekādus maksājumus par preci, ja pārdomājāt vai konstatējāt, ka rezervētā prece neatbilst Jūsu vajadzībām.
 10. Ja nolēmāt atteikties no saņemtās preces, Latvijas Republikas PTAL un Ministru Kabineta Noteikumi Nr.255 "Noteikumi par distances līgumu" nosaka, ka pircējam ir tiesības atkāpties no Distances līguma 14 kalendāro dienu laikā un atdot interneta veikalā iegādāto preci atpakaļ pārdevējam. Lai vienotos par preces atdošanu atpakaļ, lūdzam sazināties ar mums pa tālruni: +371 26958700 vai rakstīt e-pastā info@mebelhaus.lv, norādot veiktā pasūtījuma numuru un datumu.
 11. Par preces kvalitāti saņemtās pretenzijas tiks risinātas saskaņā ar Latvijas Republikas PTAL normām.
 12. Atgādinām, ka PTAL normas neattiecas uz gadījumiem, kad preci iegādājas juridiskas personas.
 13. Reģistrējoties vai veicot pirkumus interneta veikalā Mebelhaus.lv, Jums ir iespēja pieteikties jaunumu un īpašo piedāvājumu saņemšanai Jūsu norādītajā e-pastā un/vai mobilajā telefonā, SMS veidā. Jums ir paredzēta iespēja atteikties no jaunumu saņemšanas e-pastā vai SMS mobilajā telefonā, izmaiņas sistēmā notiek 24 stundu laikā, pēc atteikuma saņemšanas.
 14. Par tīmekļa vietnes lietotāja personas datiem tiek uzskatīta informācija, kas palīdz lietotāju identificēt, t.i., lietotāja vārds, uzvārds, adrese, e-pasta vai pasta adrese. Vietnē Mebelhaus.lv tiek veikta lietotāja personas datu apstrāde un saglabāšana, tas notiek tikai grāmatvedības uzskaites nodrošināšanai atbilstoši Latvijas Republikas likumdošanas prasībām un tikai tad, ja lietotājs šos savus personas datus pats ir ievadījis Mebelhaus.lv sistēmā. Vietnē Mebelhaus.lv saņemtie lietotāju personas dati nekad un nekādā veidā netiek un netiks izmantoti ļaunprātīgi, kā arī nekad netiek izsniegti trešajām pusēm, ja vien to tieši nepieprasa likumdošana. Vairāk par Mebelhaus.lv privātuma politiku šeit.
 15. Vietnē Mebelhaus.lv netiek vākti vai izmantoti, kā arī trešajām pusēm netiek pieļauts vākt vai izmantot statistiskās analīzes datus, lai izsekotu vai vāktu jebkāda veida informāciju, kura ļauj noteikt vietnes lietotāju identitāti.
 16. Lūdzu ņemt vērā, ka Jums nebūs iespējams pilnībā izmanot vietnes funkcionalitāti (piemēram nevarēsiet rezervēt izvēlēto preci), ja nolemsiet neizpaust savus personas datus. Ja Jūsu personas dati nav ievadīti korekti, Jums ir iespēja tos izlabot, kā arī Jums ir tiesības vienreiz gadā, bez maksas vērsties pie mums ar personīgi parakstītu rakstisku pieprasījumu un saņemt informāciju par to, kādus ar Jums saistītus personas datus, Mebelhaus.lv apstrādā.
 17. Ja Jums rodas jautājumi par Jūsu personas datu apstrādi un uzglabāšanu, lūdzu sazināties ar mums pa tālruni: +371 26958700 vai rakstīt e-pastā info@mebelhaus.lv
 18. Apmeklējot tīmekļa vietni Mebelhaus.lv, katram lietotājam tiek attēlots logs ar paziņojumu par to, ka vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu valodā: cookies). Turpinot izmantot šo vietni, lietotājs piekrīt sīkdatņu izmantošanai. Vairāk par sīkdatnēm šeit.
 19. Vietnē Mebelhaus.lv tiek saglabāta informācija (IP adrese, datums, laiks u.c.) par lietotāja doto piekrišanu vietnes sīkdatņu izveidošanai, kā arī informācija (IP adrese, datums, laiks u.c.), ja šāda piekrišana tiek atsaukta.
 20. Ja Jūs neakceptējat sīkdatņu izmantošanu, lūdzu nelietojiet vietni Mebelhaus.lv.