Maksā vēlāk ar ESTO

Ar ESTO LV AS atbalstu piedāvājam iegādāties preces uz nomaksu.

Nomaksas līguma noformēšana notiek attālināti.
Ja vēlaties iegādāties preci uz nomaksu, Jums to būs nepieciešams norādīt pasūtījumā.
Pēc pasūtījuma apstiprināšanas, Jūs saņemsiet saiti nomaksas līguma noformēšanai ESTO LV AS mājas lapā.

ESTO LV AS piedāvātās nomaksas maksājumu metodes:

 • maksājumu metode ESTO 3 

Izvēloties maksājumu metodi ESTO 3  - par izvēlēto preci varēsiet samaksāt 3 vienādās daļās, 3 mēnešu laikā, bez procentiem vai komisijas maksas. Vienkārši samaksāsiet vēlāk!

ESTO 3 maksājumu metodes noteikumi un nosacījumi.

Pievienojiet izvēlētos produktus iepirkumu grozam. Aizpildot pasūtījuma veidlapu, atzīmējiet, ka esat izvēlējies nomaksas maksājumu ESTO 3 un pabeidziet pasūtījumu. 

Jūs savā e-pastā saņemsiet pasūtījuma apstiprinājum, pēc tam, savā e-pastā atsevišķi saņemsiet saiti nomaksas pieteikuma aizpidīšanai ESTO LV AS lapā. Aizpildiet ESTO 3 nomaksas pieteikumu un parakstiet to, izmantojot Smart-ID vai savu internetbanku.

Dažu minūšu laikā Jūs saņemsiet ESTO LV AS atbildi un norādes par turpmāk veicamajām darbībām.

 • Ja Jūs trīs mēnešu laikā pilnībā un savlaicīgi samaksāsiet par savu pasūtījumu, no Jums netiks pieprasīti nekādi papildus maksājumi.
 • Ikmēneša iemaksas summa tiek aprēķināta, sadalot pasūtījuma summu trīs vienādās daļās.
 • Minimālais  pasūtījuma apmērs, lai izmantotu maksājumu metodi ESTO 3 ir - 60 EUR.
 • ESTO 3 var izmantot visi Latvijas Republikas rezidenti, vecumā no 18 līdz 70 gadiem.

Maksājumu metodes ESTO 3 nodrošinātājs ir ESTO LV AS. Lēmums izmantot šo maksājumu metodi ir finansiāls lēmums, kas saistīts ar riskiem un saistībām, tāpēc Jums ieteicams rūpīgi apsvērt savu vajadzību pēc jebkādiem aizdevuma produktiem.

ESTO 3 gada procentu likmes maksa ir 0 %, netiek piemēroti nekādi citi maksājumi.

Ja Jūs nespēsiet veikt paredzētos maksājumus saskaņā ar ESTO 3 grafiku, Jūsu ESTO 3 līgums tiks izbeigts, un Jūsu ESTO LV AS parāda summa tiks uzskatīta par aizņēmumu, kas saņemts saskaņā ar overdrafta līgumu, un tiks piemērotas papildu maksas saskaņā ar overdrafta līgumu.

 • maksājumu metode ESTO līzings 

  Izvēloties maksājumu metodi ESTO līzings - par izvēlēto preci varēsiet samaksāt 3 līdz 60 mēnešu laikā. Pirms līguma noslēgšanas aptuvenās šī kredīta izmaksas varat noteikt izmantojot mūsu lapā izvietoto ESTO līzinga kalkulatoru.

ESTO līzings maksājumu metodes noteikumi un nosacījumi.

Pievienojiet izvēlētos produktus iepirkumu grozam. Aizpildot pasūtījuma veidlapu, atzīmējiet, ka esat izvēlējies nomaksas maksājumu ESTO līzings un pabeidziet pasūtījumu. 

Jūs savā e-pastā saņemsiet pasūtījuma apstiprinājum, pēc tam, savā e-pastā atsevišķi saņemsiet saiti nomaksas pieteikuma aizpidīšanai ESTO LV AS lapā. Aizpildiet ESTO līzings nomaksas pieteikumu un parakstiet to, izmantojot Smart-ID vai savu internetbanku. 

Dažu minūšu laikā Jūs saņemsiet ESTO LV AS atbildi un norādes par turpmāk veicamajām darbībām.

 

ESTO līzinga standarta noteikumi:

 • Procentu likme sākot no 0%
 • Līguma maksa no 0 eiro
 • Termiņš – līdz 60 mēnešiem

ESTO līzings ir pieejams visiem Latvijas Republikas rezidentiem vecumā no 18 līdz 70 gadiem, tā ir ātra un ļoti ērta maksājumu metode, kura sagatavos Jums maksājumu grafiku Jūsu izvēlētajam maksājumu termiņam. Šī maksājumu metode pieņem lēmumu reāllaikā un palīdz Jums pabeigt pirkumu mazāk kā 60 sekunžu laikā.

Lēmums izmantot šo maksājumu metodi ir finansiāls lēmums, kas saistīts ar riskiem un saistībām, tāpēc Jums ieteicams rūpīgi apsvērt savu vajadzību pēc jebkādiem aizdevuma produktiem. Piemērs: aizdevuma summa 198 eiro, aizdevuma atmaksas termiņš 6 mēneši un fiksētā procentu likme 0,00 %, vienreizeja līguma maksa 10,00EUR, ikmēneša administrēšanas maksa 2,30 eiro gada procentu likme 50,44% ikmēneša maksājums 35,30 eiro, un kopējā summa, kas jāatmaksā  – 221,80 eiro.

Katrs līzinga pirkums ir finansiālas saistības. Pirms līzinga pirkuma līguma parakstīšanas, lūdzu, iepazīstieties ar attiecīgā pakalpojuma noteikumiem un nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar speciālistu.

ESTO LV AS nodrošina ērtāko, ātrāko un pieejamāko patērētāju kreditēšanas servisu Latvijā!


E-pasts: info@esto.lv
Tālrunis: (+371) 662 222 50