Kā tas darbojas

Mebelhaus.lv tirdzniecības sistēma

 • Visas vietnē Mebelhaus.lv redzamās preces atrodas noliktavā Jelgavā,
 • Ja vietnē Mebelhaus.lv atradīsiet savām vajadzībām atbilstošo preci, varat to rezervēt apskatei vai nu noliktavā Jelgavā, vai arī Jūsu norādītajā adresē, Latvijā.
 • Pēc veiksmīgas rezervācijas, Jūs savā e-pastā saņemsiet preces rezervācijas apstiprinājumu.
 • Tuvāko 24 stundu laikā ar Jums sazināsies Mebelhaus.lv pārstāvis, lai vienotos par preces apskates laiku un vietu.
 • Pēc preces rezervācijas, šī prece gaidīs tieši Jūs, to nevarēs rezervēt vai pasūtīt citi pircēji, rezervācijas saglabāšanas termiņš tiks ar Jums telefoniski saskaņots.
 • Kad apskatīsiet preci un būsiet pārliecinājies par preces atbilstību Jūsu vēlmēm, par preci varat norēķināties ar bankas pārskaitījumu vai skaidrā naudā, vai arī noslēgt līgumu par preces iegādi līzingā.
 • Ja konstatēsiet, ka rezervētā prece neatbilst Jūsu vajadzībām, Jums ir tiesības no pasūtījuma atteikties, neveicot nekādus maksājumus par preci.

 Mebelhaus.lv preču kvalitātes grupas

Lai preču iegāde izdotos pēc iespējas veiksmīgāka un Jūsu vēlmēm un gaidām atbilstoša, visas preces esam iedalījuši trīs kvalitātes grupās. Katras preces aprakstā esam atzīmējuši, kurai kvalitātes grupai tā atbilst.

 • LIETOTA PRECE – lietotas preces, ja esam šādu preci renovējuši, tad parasti to norādām preces aprakstā.
 • JAUNA PRECE, A kvalitātes kategorija –  jaunas preces ražotāja oriģinālajā iepakojumā.
 • JAUNA PRECE, B kvalitātes kategorija – jaunas preces, parasti bez ražotāja iepakojuma, tām ir iespējami nelieli krāsojuma, lakojuma vai virsmas bojājumi.

 Preces rezervēšana apskatei un preces piegāde 

Ja preces pasūtīšanas procesā, izvēloties preces apskates vietu, izvēles logā norādīsiet - "NOLIKTAVĀ JELGAVĀ":

 • Pasūtītā prece tiks sagatavota un rezervēta apskatei noliktavā, tieši Jums;
 • Pēc preces rezervācijas apstiprināšanas, Mebelhaus.lv darbinieks ar Jums sazināsies un vienosies par apskates laiku;
 • Ja konstatēsiet, ka rezervētā prece neatbilst Jūsu vajadzībām, Jums ir tiesības no pasūtījuma atteikties, neveicot nekādus maksājumus.

Ja preces pasūtīšanas procesā, izvēloties preces apskates vietu, izvēles logā norādīsiet Jūsu izvēlētu adresi un piegādi ar kurjeru (maksas pakalpojums):

 • Mebelhaus.lv operators ar Jums sazināsies, lai vienotos par piegādes izmaksām; 
 • Ja Jūsu norādītā adrese būs Jelgavā, Jūrmalā, Tukumā, Rīgā un tās tuvumā, maksa par preces piegādi apskatei būs līdz 25 euro, šī maksa tiek aprēķināta individuāli, atkarībā no piegādes vietas un preces izmēriem (mazākām precēm - būs zemāka piegādes maksa). Preces saņēmējam būs jānodrošina palīdzība kurjeram lielgabarīta preces vai preces, kuras svars pārsniedz 30kg izkraušanā, ja tas nav iespējams, lūdzu par to informēt mūsu darbinieku.
 • nepieciešamības gadījumā, par papildus maksu, nodrošināsim lielgabarīta preču un preču, kuru svars pārsniedz 30kg, izkraušanu, ienešanu telpās un novietošanu Jūsu norādītajā vietā;
 • piegādes maksa par piegādi uz citām Latvijas vietām tiek aprēķināta individuāli, atkarībā no piegādes attāluma un preces izmēriem, tā tiks ar Jums telefoniski saskaņota;
 • Pasūtot preces piegādi apskatei Jūsu norādītajā adresē, Jūs neuzņematies saistības šo preci iegādāties.

 

Pircējam fiziskai personai ir tiesības, nenorādot iemeslus, 14 (četrpadsmit) dienu laikā atteikties no tīmekļa vietnē Mebelhaus.lv iegādātās preces, ja tā nav sabojāta vai tās izskats pēc būtības nav mainījies. Preces atgriešanas izdevumi ir jāsedz Pircējam.

 

Jautājumu un neskaidrību gadījumā zvaniet – 26958700, vai rakstiet info@mebelhaus.lv

Mēbeļu noma

Ja Jūsu pasākumam vai svinībām pietrūkst mēbeles, Mebelhaus.lv Jums tās iznomās, nomas cena būs 10-20% no mēbeles vērtības, diennaktī. Mēbeļu aizvešanu un atvešanu arī nodrošināsim!

Zvaniet – 26958700 vai rakstiet info@mebelhaus.lv

 

Preču iegāde uz nomaksu:

 

Ar ESTO LV AS atbalstu piedāvājam iegādāties preces uz nomaksu.

Nomaksas līguma noformēšana notiek attālināti.
Ja vēlaties iegādāties preci uz nomaksu, Jums to būs nepieciešams norādīt pasūtījumā.
Pēc pasūtījuma apstiprināšanas, Jūs saņemsiet saiti nomaksas līguma noformēšanai ESTO LV AS mājas lapā.

ESTO LV AS piedāvātās nomaksas maksājumu metodes:

 • maksājumu metode ESTO 3 

Izvēloties maksājumu metodi ESTO 3  - par izvēlēto preci varēsiet samaksāt 3 vienādās daļās, 3 mēnešu laikā, bez procentiem vai komisijas maksas. Vienkārši samaksāsiet vēlāk!

ESTO 3 maksājumu metodes noteikumi un nosacījumi.

Pievienojiet izvēlētos produktus iepirkumu grozam. Aizpildot pasūtījuma veidlapu, atzīmējiet, ka esat izvēlējies nomaksas maksājumu ESTO 3 un pabeidziet pasūtījumu. 

Jūs savā e-pastā saņemsiet pasūtījuma apstiprinājum, pēc tam, savā e-pastā atsevišķi saņemsiet saiti nomaksas pieteikuma aizpidīšanai ESTO LV AS lapā. Aizpildiet ESTO 3 nomaksas pieteikumu un parakstiet to, izmantojot Smart-ID vai savu internetbanku.

Dažu minūšu laikā Jūs saņemsiet ESTO LV AS atbildi un norādes par turpmāk veicamajām darbībām.

 • Ja Jūs trīs mēnešu laikā pilnībā un savlaicīgi samaksāsiet par savu pasūtījumu, no Jums netiks pieprasīti nekādi papildus maksājumi.
 • Ikmēneša iemaksas summa tiek aprēķināta, sadalot pasūtījuma summu trīs vienādās daļās.
 • Minimālais  pasūtījuma apmērs, lai izmantotu maksājumu metodi ESTO 3 ir - 60 EUR.
 • ESTO 3 var izmantot visi Latvijas Republikas rezidenti, vecumā no 18 līdz 70 gadiem.

Maksājumu metodes ESTO 3 nodrošinātājs ir ESTO LV AS. Lēmums izmantot šo maksājumu metodi ir finansiāls lēmums, kas saistīts ar riskiem un saistībām, tāpēc Jums ieteicams rūpīgi apsvērt savu vajadzību pēc jebkādiem aizdevuma produktiem.

ESTO 3 gada procentu likmes maksa ir 0 %, netiek piemēroti nekādi citi maksājumi.

Ja Jūs nespēsiet veikt paredzētos maksājumus saskaņā ar ESTO 3 grafiku, Jūsu ESTO 3 līgums tiks izbeigts, un Jūsu ESTO LV AS parāda summa tiks uzskatīta par aizņēmumu, kas saņemts saskaņā ar overdrafta līgumu, un tiks piemērotas papildu maksas saskaņā ar overdrafta līgumu.

 • maksājumu metode ESTO līzings 

  Izvēloties maksājumu metodi ESTO līzings - par izvēlēto preci varēsiet samaksāt 3 līdz 60 mēnešu laikā. Pirms līguma noslēgšanas aptuvenās šī kredīta izmaksas varat noteikt izmantojot mūsu lapā izvietoto ESTO līzinga kalkulatoru.

ESTO līzings maksājumu metodes noteikumi un nosacījumi.

Pievienojiet izvēlētos produktus iepirkumu grozam. Aizpildot pasūtījuma veidlapu, atzīmējiet, ka esat izvēlējies nomaksas maksājumu ESTO līzings un pabeidziet pasūtījumu. 

Jūs savā e-pastā saņemsiet pasūtījuma apstiprinājum, pēc tam, savā e-pastā atsevišķi saņemsiet saiti nomaksas pieteikuma aizpidīšanai ESTO LV AS lapā. Aizpildiet ESTO līzings nomaksas pieteikumu un parakstiet to, izmantojot Smart-ID vai savu internetbanku. 

Dažu minūšu laikā Jūs saņemsiet ESTO LV AS atbildi un norādes par turpmāk veicamajām darbībām.

 

ESTO līzinga standarta noteikumi:

 • Procentu likme sākot no 0%
 • Līguma maksa no 0 eiro
 • Termiņš – līdz 60 mēnešiem

ESTO līzings ir pieejams visiem Latvijas Republikas rezidentiem vecumā no 18 līdz 70 gadiem, tā ir ātra un ļoti ērta maksājumu metode, kura sagatavos Jums maksājumu grafiku Jūsu izvēlētajam maksājumu termiņam. Šī maksājumu metode pieņem lēmumu reāllaikā un palīdz Jums pabeigt pirkumu mazāk kā 60 sekunžu laikā.

Lēmums izmantot šo maksājumu metodi ir finansiāls lēmums, kas saistīts ar riskiem un saistībām, tāpēc Jums ieteicams rūpīgi apsvērt savu vajadzību pēc jebkādiem aizdevuma produktiem. Piemērs: aizdevuma summa 198 eiro, aizdevuma atmaksas termiņš 6 mēneši un fiksētā procentu likme 0,00 %, vienreizeja līguma maksa 10,00EUR, ikmēneša administrēšanas maksa 2,30 eiro gada procentu likme 50,44% ikmēneša maksājums 35,30 eiro, un kopējā summa, kas jāatmaksā  – 221,80 eiro.

Katrs līzinga pirkums ir finansiālas saistības. Pirms līzinga pirkuma līguma parakstīšanas, lūdzu, iepazīstieties ar attiecīgā pakalpojuma noteikumiem un nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar speciālistu.

ESTO LV AS nodrošina ērtāko, ātrāko un pieejamāko patērētāju kreditēšanas servisu Latvijā!


E-pasts: info@esto.lv
Tālrunis: (+371) 662 222 50